MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Snurrstol 9177538
nr 917 7538
Snurrstol
Nyrokoko
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 oktober 2014
kl 19:11:45
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr